Justyna Niedziela

wattpad: white_sparrow_
instagram: _whitesparrow

Piszę od kilku lat, ale jak dotąd nic konkretnego nie napisałam. Czuję się najlepiej, tworząc na podstawach mitologii słowiańskiej, w klimatach ciemnego średniowiecza lub bazgrząc coś w przestrzeni otaczającej nas wszystkich rzeczywistości. Swoje prace publikuję głównie w internecie. Nigdy nie próbowałam swoich sił w konkursach literackich i nic nie zanosi się na to, żebym zmieniła ten fakt. Zamiast tego przez ostatni rok brałam udział w warsztatach dziennikarskich i między innymi właśnie z tym chcę wiązać swoją przyszłość.
Jeżeli akurat nie piszę, to skrajnie amatorsko robię zdjęcia. Telefonem. Nie mam nic przeciwko, by stanąć sobie na ulicy i stać tak długo, póki nie uchwycę tego, co chcę. Musi to czasami wyglądać komicznie. Kiedyś jeszcze śpiewałam, a w międzyczasie próbując grać na kilku instrumentach. Efekt taki, że na scenę nie wychodzę, a tworzenie muzyki znam głównie w teorii.
Poza tym mam na imię Justyna, a nie Lucyna, o czym może świadczyć mój pseudonim. Naprawdę nie mam pojęcia, skąd się wziął, ale przywarł do mnie tak mocno i trwale, że nawet osobom, które znają moje imię szybciej i prościej kojarzę się właśnie jako Lucy. Zaczęłam w tym roku studia i liczę, że ich w tym roku nie skończę.

Reklamy